Kiara Tito zbulon pak nga portreti i të bijës: E kisha një dëshirë dhe ajo u realizua

Prezantuesja e njohur shqiptare, Kiara Tito, pak ditë më parë u bë nënë.

Ajo dhe partneri i saj, artisti Luiz Ejlli, kanë mirëpritur një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Luna Mari Ejlli.

Ndonëse deri më tani nuk ia kanë zbuluar portretin, moderatorja ka treguar pak më shumë sot (e mërkurë).

Ish-banorja e Big Brother ka sjellë një imazh të së bijës, ku thotë se ka realizuar një ndër ëndrrat.

“E bëra një dëshirë dhe ajo u realizua. Përshëndetje nga Luna”, ka shkruar 28-vjeçarja.

Ajo dhe Luizi kujtojmë që u njohën në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Në po të njëjtin format, ata kurorëzuan edhe dashurinë e tyre me martesë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Share With:
Translate »
21 Views