Nora dhe Roberti shprehin urimet e ëmbla për ditëlindjen e Renee

Renee , vajza e Norës dhe Robertit feston ditëlindjen sot.

Ajo ka mbushur plotë 9-të vite jetë!

Me rastin e ditëlindjen nuk mungoi urimi i mami Norës “Urime ditelindjen drita e jetes time.. Renee 9 🫠🎂👸

Robert Berisha ka bërë pak minuta më parë një urim për vajzën e tij, Renee që feston sot 9-vjetorin e lindjes.

“Sot 9 vjet ma zbukurove jetën o shpirti bab’s 😍 urime ditëlindjen Renee e t’paqa shnosh, happy e u plaksh me tona t’mirat..Të don babi shum”, shrkuan ai.

Share With:
Translate »
38 Views