Kilogramët sapo filluan të shfaqen në bustin e Floriana Garos

Floriana Garo vetëm para pak ditësh lajmëroi shtatzaninë e saj të parë dhe kaq mjaftoi që mediat të shkruajnë pafundësisht për të. Ndërsa njoftoi se është vetëm në muajt e fillimit të shtatzanisë ne e komentuam si një mami mjaft elegante dhe në formë, por kaq e pati edhe për Florianën eleganca. Ajo vetëm pak minuta më parë ka ndarë me ne një foto nga një dasmë që po merr pjesë, ndërsa dekolteja në pjesën e sipër na shfaq shumë qartë kilet që kanë filluar të shtohen. Në fakt është e dukshme që kg vetëm ia kanë shtuar shumëfish bukurinë moderatores së njohur./Kids’Time/

Share With:
Translate »
859 Views