Kim Kardashian dhe Kanye West po shpresojnë fëmijën e tretë

Kim Kardashian konfirmon për “The HollyWood Reporter” se ajo dhe bashkëshorti i saj Kanye West janë duke menduar që të shtojë një fëmijë të tretë në famijen e saj.

36 vjeçarja në intervistë ka shprehur “Shpresoj të kem. Janë thënë shumë gjëra për këtë çështje, por unë dhe Kanye nuk kemi konfirmuar asgjë. Po përpiqemi dhe po shpresojmë për një fëmijë të tretë”.

Kim dhe Kanye kanë një vajzë 4-vjeçare North dhe një djalë 20-muajsh Saint.

Share With:
Translate »
727 Views