Kim prezanton vogëlushen e porsalindur në shëtitjen e parë sëbashku

Ylli televiziv Kim Kardashian dy javë më parë ka sjellë në jetë fëmijën e tretë.

Për këtë fëmijë, Kim dhe Kanye kanë paguar një nënë surrogate për ta lindur.

Gjatë ditës së sotme, Kim është shfaqur në publik me fëmijën e tretë teksa po ecte rrugëve të Chicagos.

Kim dhe Kanye janë gjithashtu prindër të një vajze me emrin North dhe djali me emrin Saint.

Së fundi, Kim ka nxjerrë linjën e re të parfumeve, të cilin ua ka shpërndarë edhe disa prej emrave të njohur.

Share With:
Translate »
705 Views