Kishte muaj që dyshonim, aktorja sapo na konfirmoi shtatzaninë me një super set fotografik

Më në fund, Kirsten Dunst, aktorja e mirënjohur amerikane ka konfirmuar shtatzëninë e saj. Për muaj të tërë, thuhej se ajo po pret fëmijën e saj të parë me të fejuarin Jesse Plemons.

Ndërsa Dunst vetëm tani ka për të thënë diçka në lidhje me këtë lajm, ajo provoi thënien se “një foto është me më shumë vlerë një mijë fjalë”. Ajo ka shpërndarë disa foto të magjishme në rrjetet e saj sociale, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe nuk kishte si ta bënte më të bukur lajmërimin. Shikoni më poshtë shkrepjet që duket sikur kanë dalë nga përrallat. Sa të bukura janë fotot e pritjes së ëmbël… /Kids’Time/

Share With:
Translate »
996 Views