Kjo është dhurata e djalit të Shyhretes për të birin e porsalindur

Të mërkurën që kemi lënë pas, djali i këngëtares Shyhrete Behluli, Kushtrim Salihu është bërë baba për herë të parë.

Learta solli në jetë një djalë të cilin e pagëzoi me emrin Matin, këtë e bëri të ditur edhe vetë Shyhretja.

Edhe pse nuk e kanë bërë publike ende fytyrën e foshnjës, çifti padyshim se po shijojnë ditët e para të të qenit prind.

Në rrjete sociale, Kushtrimi ka publikuar dhuratën e parë që ia ka bërë djalit dhe që është një karrocë.

Share With:
Translate »
1026 Views