Konfirmohet gjinia e fëmijës: Loredana dhe Mozzik po presin një…

Loredana ka konfirmuar njëherë e mirë gjininë e fëmijës që po pret.

Ky mund të jetë postimi i dytë i saj që flet për marrëdhënien nënë e bijë dhe tashmë jemi të sigurt.

Mozik dhe Loredana do të bëhen prindër të një vajze.

“Do të jem gjithmonë me ty. Bëhu e guximshme, ki kurajë dhe duaje jetën”, shkruhet në foton e publikuar në Instastory, ku shfaqen një nënë e kapur për dore me të bijën.

Loredana ende nuk ka publikuar një foto për të konfirmuar kështu zyrtarisht shtatzëninë, ndaj mezi presim të shohim reperen me barkun e rrumbullakosur.

Share With:
Translate »
727 Views