Kopje të njëri-tjetrit: Don Phenom ndan foton më të ëmbël pranë të birit

Me datë 1 janar të këtij viti, Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë prindër për herë të parë. Anxhi solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Troi.

Pak minuta më parë, Don Phenom ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë vogëlushit. Ata të dy janë veshur njëlloj, me një kostum sportiv në ngjyrë blu.

Ndjekësit kanë vënë në dukje se Troi është kopja e reperit. “Ne nuk kemi nevojë për filter”, ka shkruar ai krahas fotos.

Share With:
Translate »
121 Views