Kourtney Kardashian dhe i biri nisin përgatitjet për Halloween, atmosfera në shtëpinë e tyre do ju tërheqë vëmendjen

Kourtney Kardashian i ka dedikuar të gjithë mbëmjen djalit të saj më të vogël, Reign. Mbrëmjen e kaluar ata e kanë e kaluar duke parë filmin ‘The nightmare before christmas’. Por edhe pse duhet edhe dy javë deri në ardhjen e festës së famshme, ylli i ‘Keeping Up with Kardashians’, është shfaqur e veshur me pizhama që të sjellin menjëherë në mendje Halloween-in. I biri gjithashtu është veshur njësoj me të dhe së bashku duket se kanë shijuar filmin që i përshtatet shumë atmosferës përpara festës së maskave.

Përgatitjet për Kardashian siç duket kanë nisur, presim të zbulohen në vazhdim zgjedhjet surprizuese të së gjithë familjes së njohur.

Share With:
Translate »55 Views