Kris Jenner flet mbi shtatëzanitë e vajzave

Ditë pasi Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner u shfaqën në Ellen Degeneres për të konfirmuar që nuk janë shtatëzëna, Kris Jenner u shfaq aty për të folur për thashethemet e shtatëzanive te tjera. Prezantuesja ishte mjaft e shpejtë për ta pyetur se ajo ka shumë vajza shtatëzëna në këto momente. Por Kris tha që konfirmimin ose jo të shtatëzanive do bëhet sezonin e ardhshëm të serialit të tyre ‘Keeping up with the Kardashians’. /Kids’Time/

Kris Jenner, stops by ÔThe Ellen DeGeneres Show.Õ
Source: Ellentube/Youtube

Share With:
Translate »
563 Views