Kristal në plazh, është gjëja më e bukur që keni parë sot

Vajza e gazetares Jonida Shehu ëhstë një nga fëmijët më të bukur të showbizit shqiptar dhe kjo duket në çdo postim të bërë nga mami i saj. Gazetarja duket se po vazhdon pushimet e saj  dhe nuk nguron të publikojë një foto mjaft të ëmbël të Kristal, e cila çdo ditë e më shumë bëhet edhe më e bukur. Pak më parë mësuam se të voglës nuk i kishte pëlqyer edhe aq shumë plazhi, por mesa shohim ajo tashmë është ambjentuar dhe po e shijon në maksimum.

Share With:
Translate »
1015 Views