Kujdes! Pamje të rënda! Nëna rreh barbarisht fëmijën e saj të vogël

Video e mëposhtme është bërë virale në internet për shkak të përmbajtjes së saj. Video e publikuar ka marrë mjaft indinjata dhe komente negative ndaj asaj që ndodh. Në video shihet se si një nënë rreh barbarisht fëmijën e saj të vogël. Nuk dihet se ku janë filmuar pamjet por ato janë vërtetë të tmerrshme. Nëna rreh pa mëshirë fëmijën teksa e e hedh dhe e qëllon me shkelm. Për më shumë shihni vetë videon, nuk është e këshillueshme për të gjithë! 

Share With:
Translate »
1336 Views