Kur dashuria e re e Ilva Tares mbush 1 muaj

Duke u rritur themi gjithmonë e më tepër se sa shpejt kalojnë ditët. Njëjtë ndodh edhe kur shohim një fëmijë tek rritet, por sakrificat dhe centimetrat e çdo jave i kupton vetëm një nënë. 
Përjashtim nuk bën as moderatorja Ilva Tare, e cila tashmë është nënë e dy fëmijëve, një vajze që mban emrin Melody dhe djalit të vogël Thomas. Pikërisht sot, vogëlushi i familjes ka festuar 1-mujorin e lindjes dhe Ilva nuk kishte si të rrinte pa e ndarë me ne atmosferën në shtëpinë e saj si tek fotoja mëposhtë. I urojmë jetë të gjatë Thomasit e të lumtur! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1090 Views