Jon Gjebrea dhe e dashura e tij vishen si personazhet e filmave vizatimorë për Halloween

Joni, djali i moderatorit dhe producentit Ardit Gjebrea ka bërë publike së fundi lidhjen e tij të dashurisë. Tani fotot e tij janë gjithmonë pranë bukuroshes së zemrës, Merlin Haxhiymeri. 
Në frymën e atmosferës së Halloween ata kanë festuar së bashku me veshjet si personazhet e filmave vizatimorë. Merlin është shndërruar nga bjonde në brune si Pocahontas ndërsa Joni si kaubojsi i saj i zemrës. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
2391 Views