Kur e shijon ushqimin me shpirt si Kaia, vajza e Teuta Krasniqit (Video)

Aktorja e njohur nga Kosova Teuta Krasniqi është nënë e dy vajzave, Tara dhe Kaia. Ndërsa deri tani vëmendjen e publikut e ka patur vajza e madhe e shtëpisë, duke u rritur Kaia, gjërat po ndryshojnë.

Teuta ka postuar në profilin e saj  një video të Kaias duke ngrënë. Ajo e ka lënë totalisht të lirë të ushqehet pa e u shqetësuar nëse po bëhet pis apo jo. Dhe siç duket në video, Kaia po e shijon aq shumë ushqimin sa i është “futur me kokë”. Tu bëftë shëndet vogëlushe! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
987 Views