Vivien, vajza e Tedi Ngjelës feston 1-vjetorin e lindjes | Pamje nga festa

Historia e saj e dashurisë e Tedi Ngjelës me Erën, dashur pa dashur, u bë publike. Po ashtu edhe kurorëzimi në martesë dhe ardhja në jetë e vogëlushes Viven nuk mund të rrinte larg vëmendjes së publikut.
Pikërisht si sot një vit më parë lindi Vivien. Prindërit kanë vendosur që t’i festojnë një ditëlindje të veçantë. Për më shumë ndiqni fotot dhe videon mëposhtë. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
796 Views