Kur Jessica Alba-n e kapi vajza në momente intime ja nisi të qarës

Jessica Alba ka rrëfyer në episodin e ri të ‘YouTube’ fragmente të jetës së saj me sinqeritet të plotë.

Një prej tyre ishte dhe ai kur e bija hyn në dhomë dhe e gjen në momente intime me bashkëshortin.

“Kemi qeshur për disa mimuta, pastaj nisa të qaj. Mu duk sikur i prisha gjithë imazhin që kishte për ne”, shpjegoi aktorja.

Kjo nuk është hera e parë që personazhe publikë rrëfejnë detaje të ngjashme dhe gjithmonë janë histori argëtuese.

Share With:
Translate »
307 Views