Kylie Jenner dhe Travis Scott në Disneyland me Stormin dhe të vegjëlit e tjerë

Kylie Jenner dhe Travis Scott, shoqëruar nga Kim, kanë marrë fëmijët e vegjël dhe kanë udhëtuar në Disneyland për pak pushim.

Kanë qenë vajzat e njohura që kanë publikuar një seri fotosh dhe videosh nga shëtitjet në natyrë, lojrat dhe argëtimet në vendin dedikuar më të vegjëlve. Shumë e kanë shijuar kohën edhe vet Kylie dhe Kim, të cilat duken të qeshura dhe të lumtura në fotot e publikuara. Epo Disneyland nuk është vetëm për të vegjëlit, ndaj argëtimi vlen për të gjithë.

Share With:
Translate »
67 Views