Kur luan në vendin e gabuar, 4-vjeçari ngec në lavatriçe | Video

Një djalë i vogël është i sigurt tanimë pasi u tërhoq nga një makinë larëse nga një grup zjarrfikësish. Ngjarja ndodhi në qytetin Zibo në Kinë.

Zyrtarët thonë se djali u ngjit në makinë dhe mbeti i bllokuar.

Zjarrfikësit sharruan  makinën për më shumë se 20 minuta për të provuar ta lirojnë atë. Më në fund, ata e thyen makinën dhe e shpëtuan djalin.

 

Share With:
Translate »
519 Views