Kur mami ka Instagram, kështu i komenton Anila Gjebrea djalit

Fejesa e Jon Gjebresë dhe Merlin Haxhiymerit ishte një nga lajmet me të diskutuara në media.

Pas fejesës çifti u nis për të bashkëjetuar në Amerikë.

Nga atje ata duken mjaft të lumtur e të dashuruar. Së fundmi Joni ka postuar një foto ku duket mjaft bukur në krahë të Merlinit.

Por duket se Anila nuk ka rezistuar pa iu komentuar. “Dashurite e mija”, shkruan ajo.

Duket se raporti i saj me Merlinin është mjaft harmonik.

Share With:
Translate »
1256 Views