Luna publikon foton me dashurinë e përjetshme

Luana Vjollca  një ndër moderatoret më seksi në vend e cila numëron plot një milion ndjekës në rrjetin social Instagram, këtë herë ka zbuluar edhe dashurinë e saj më të madhe.

Por kush është personi që ka “pushtuar” përjetësisht zemrën e Luanës?

Ajo quhet Lira, dhe është motra e madhe e moderatorës, e cila ka postuar një foto ku kanë dalë së bashku, shoqëruar me një dedikim special: “Jeta Ime. Gjithe Jetën !! #BigSis”.

Share With:
Translate »
688 Views