Kur Marina ishe fëmijë dhe Eli e denjë për pasarela, kjo foto na kthen në vitin 1993!

Për disa persona mund të themi me bindje se nuk kanë kaluar fare vitet dhe këtu mund të përfshimë këngëtaren Eli Fara.

Ndërsa prej vitesh i ka rezistuar skenës dhe ekranit shqiptar, bukuria e saj duket se vazhdon të mbetet e njëjtë.

Së fundmi ajo postoi një fotografi në Insta Story, ku shfaqet 22 vite dhe mund të themi që duket e mrekullueshme.

“Pi raki dhe s’dehem dot.., 1997”, është mbishkrimi i imazhit të publikuar prej saj.

Share With:337 Views