Kur mëson se je shtatzënë, shikoni reagimin e maces

Një mace ka bërë reagimin më të bukur të mundshëm pasi zbuloi se do të presë 3 ose 4 kotele.

Qendra veterinare ka kapur pamjen e saj që është bërë virale në të gjithë globin. Dy fotografi njëra pas tjetrës tregojnë reagimin e maces para dhe pasi të zbulonte se është shtatzënë.

Macja, e quajtur Ulla është 1 vjece dhe është gjetur në rrugë. Ajo u mbajt në qendrën Dyrenes Vanner në Grenlandë ku stafi vuri re se po shëndoshej cdo ditë e më shumë.

“Ne morëm këtë mace para disa javësh, por vumë re se stomaku i saj po rritej. Duket se është shtatzënë”, zbuloi qendra e strehimit.

Imazhet janë publikuar në Reddit dhe janë parë mbi 90 mijë herë.

Share With:
Translate »
768 Views