Kur të sfidon mami në plazh, i ndodh Olivias

Protagonistja e Love Island ka “ngritur” temperatuat këtë javë në Karaibe, ishull në të cilin ajo ka zgjedhur të pushojë së bashku me të fejuarin e saj, Alex Bowen.

Bëhet fjalë për Olivia Buckland, e cila deri në momentin që ishte me pushime me të fejuarin ka arritur të rrëmbejë të gjithë vëmendjen e pushuesve.

Por duket se bukurinë ia “zbehu” ardhja e nënës së saj, e cila iu bashkua çiftit në pushimet e tyre.

Pavarësisht diferencës në moshë, nënë e bijë këtë të premte u shfaqën të mahnitshme në Karaibe.

Të dyja bionde dhe të dyja me forma perfekte fizike, ato arritën të tërheqin të gjithë vëmendjen mbi vetën.

Nëse nuk do e dinim se janë nënë e bijë, do e kishim të pamundur të bënim diferencën midis tyre, për shkak se ngjashmëria është shumë e madhe.

Share With:
Translate »
551 Views