Kush është motra e preferuar e Kendall Jenner?

Motra e preferuar e saj është padyshim Kylie Jenner, duke qenë se është edhe më e vogla e familjes, edhe pse është nënë e një vajze të vogël.

Dhe dashurinë e tyre ajo e shfaq në sytë e të gjithë botës, duke bërë “xheloze” kështu tre motrat e tjera, Kim, Khloe dhe Kourtney Kardashian.

Supermodelja Kendall Jenner është shfaqur duke përqafuar me motrën e saj Kylie, me të cilën ka shkëmbyer edhe një karamele me gojë.

Foto e vajzave është realizuar gjatë mbrëmjes së të dielës, ditë në të cilën Khloe organizoi edhe festën për vajzën e saj, e cila pritet të vijë në jetë pas pak javësh.

Share With:
Translate »
587 Views