Kush ka vajza botën ka, këngëtari uron të bijën për ditëlindje

Më e vogla e familjes po rritet. Në fillim, Arti mbushi 8 vjeç, më pas Buna, 6 dhe sot, Era, më e vogla ka mbushur katër vjeç, në një familje ku të gjithë fëmijët kanë emra shqiptarë.

I ati, Ermal Fejzullahu, e ka uruar me një foto. “Urime ditëlindjen princesha e babit”, shkruan Ermali teksa ka postuar një foto të Erës duke na zbuluar dhe moshën e saj.

Urime ditelindjen princesha e babit #Era #4

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Ai është shumë i dhënë pas familjes dhe gjithmonë, poston foto të fëmijëve nga festat e tyre, apo koha që kalojnë së bashku.

Ermali dhe Arjana janë bërë prindër në moshë të re e kjo bie më shumë në sy tani që fëmijët po rriten.

Share With:
Translate »
3623 Views