Shikoni sa është rritur barku i moderatores së Top Media-s

Moderatorja Elona Duro, para disa muajsh na dha dy lajme të bukura njëkohësisht. Ajo na tregoi se vishte fustanin e bardhë të nusërisë dhe se ishte në pritje të një fëmije. Ndërsa e pamë të nusëronte në tarracën e Bashkisë së Tiranës, sot ajo shfaqet me barkun e rritur. Urojmë që shtatzania të jetë duke shkuar mirë dhe bebja të vijë me shëndet të plotë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
771 Views