Ky është destinacioni i rradhës i London Noor

Prindërit e rinj Sara dhe Ledioni duket se janë të magjepsur nga djali i tyre i vogël, London.  Ata gjatë gjithë kohës, postojnë foto në rrjetet sociale së bashku me dashurinë e tyre më të madhe.

Çifti për momentin po shijon pushimet në Venecia, nga ku kanë postuar foton më të bukur të Ledionit me djalin. London shfaqet aq i qeshur në këtë foto teksa mbahet në krahë nga babai i tij, Ledioni.

Edhe babi Ledioni në fakt është po aq i lumtur pasi mban në duar gjënë më të shtrenjtë në jetën e tij. Në këtë foto bie sërish në sy ngjashmëria që London ka me të atin, por gjithashtu nga buzëqeshja dhe sytë na kujton të ndjerin Dritan Hoxhën, gjyshin e tij. 

Share With:
Translate »
967 Views