Ky zotëri është përgjegjës për bukurinë e kësaj modeleje të njohur shqiptare

Modelja e njohur ka uruar të atin përmes Instastory-t. Ai feston ditëlindjen dhe e bija, një nga modelet më të njohura shqiptare, e vlerësuar për imazhin e saj, shumë të veçantë, ka vendosur ta suprizojë përmes një urimi virtual.

Për publikun ka qenë shuarja e një kureshtjeje të shihte babain e një prej vajzave më të bukura shqiptare, veçanërisht ngaqë thuhet që vajzat i ngjajnë babit.

Xhesika jeton në Amerikë prej vitesh në kërkim të kontratave si modele. Atë e kanë quajtur sozia e Gigi Hadid, për shkak të një ngjashmërie të dukshme në disa foto.

Gjithsesi edhe si Xhesika Berberi ajo është modele shumë e veçantë…

Share With:
Translate »
622 Views