Kylie Jenner sapo na dha një sinjal për gjininë e bebit

Kylie Jenner është shtatzënë dhe së shpejti do të sjellë në jetë një fëmijë. Ndjekësit e saj në rrjetet sociale po shikojnë çdo lëvizje të saj për të kuptuar se çfarë do të lindë ajo; një djalë apo vajzë?  Ylli i serialit “Kepping Up With Kardashians”, ka postuar së fundmi një foto të dorës së saj, me gishtat e lyer ngjyrë rozë. Fansat shkruajnë se më siguri ajo po tregon se do të sjellë në jetë një vajzë.

Por mos mendoni se është kaq e lehtë. Kylie, disa kohë më parë ka postuar një foto me thonjë të lyer ngjyrë blu, çfarë do të thotë se mund të jetë djalë fëmija që do të vijë në jetë. Ah Kylie sa na e ke komplikuar punën…

Share With:
Translate »
963 Views