Kylie kërkon të rregullojë marrdhënien me Snapchat dhe na bën dhuratë një foto të Stormit

Kylie Jenner pendohet shpejt. Pasi na prezantoi me dorën e vogëlushes, tani është koha të shohim këmbën e saj dhe kjo për një arsye të fortë, për të rregulluar marrdhënien e prishur me Snapchat.

20 vjeçarja, ka postuar në rrjetin social Instagram,  fotografinë ku shihet këmba e vajzës së saj, Stormi.

Javën e kaluar, ylli televiziv ka ulur vlerën e tregut të aplikacionit Snapchat për 1.3 miliard dollarë, pasi njoftoi se nuk po e përdorë me këtë aplikacion.

“A ka edhe dikush tjetër që nuk po e hap Snapchat? Apo jam vetëm unë… kjo është e trishtë” ka shrkuar Kylie në Twitter.

Aksionet e Snapchat pësuan rënie për 8% pas postimit të Kylie, që lidhej me ri-dizajnimin e këtij aplikacioni. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
632 Views