Lajm i hidhur për këngëtaren shqiptare, humb babain

Ditë e trishtë kjo e sotmja për këngëtaren e njohur shqiptare. Ajo ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë, babain.
Lajmin e hidhur Darina Gjebrea e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook, ku shpreh dhimbjen për humbjen e pazëvendësueshme.
“Dhimbje pa fjalë që shpirti im e di për ikjen nga kjo jetë e Babit tim më të mirë në Botë ..Zoti xhenetin o njeriu fantastik dentisti i perkushtuar prindi shembullor ..do mbetesh shembull për ne ..Do te kujtojmë çdo herë i miri jonë Nuredin Gjebrea…dhe unë sot s’kam fjalë as forcç….o Ba…”, shkruan plot dhimbje këngëtarja.

Share With:
Translate »
1394 Views