Njihuni me sozinë më të vogël të Rihanna-s

Pamja e Rihanna-s në Met Gala do ju ngelet në mendje për disa kohë. Për më tepër tani ky ansambël lulesh është krijuar nga një vajzë e vogël.

Fotot virale tregojnë një vogëlushe me një veshje të stilit të Riri në tapetin e kuq. Duket se përveç zvogëlimit të përmasave, dhe materialet e përdorura për fustanin janë të përshtatshme për vogëlushen. Petalet e mëdha të fustanit janë bërë prej letre.

Fotoja e vogëlushes është bërë virale ku nuk kanë munguar as komentet dashamirëse ndaj saj.

Share With:
Translate »
660 Views