Le të biem dakort njëzëri, Suada Sherifi ka kaluar Shën Valentinin më të bukur

Sot i pamë në mënyrën më romantike të mundshme të gjithë meshkujt shqiptarë, qofshin këta të famshëm apo jo. Lule, tullumbacë, ëmbëlsira e dhurata materiale, ishin disa nga idetë që patën për tw surprizuar femrat që kanë në krah, në ditën e Shën Valentinit. Këta të fundit gjetën ditën perfekte për tu mburrur me disa poste më shumë në rrjetet e tyre sociale. Por pasi të shihni fotot më poshtë do të biem të gjithë dakord se festën më të bukur e ka kaluar bukuroshja shqiptare Suada Sherifi. Ata janë nisur për në Lindjen e Largët sëbashku me vogëlushen e tyre Deizi. Dubai ka qënë vendi më romantik që ka menduar çifti i ri. Ndërsa Suada si gjithmonë na ka mbajtur të përditësuar me story-t e saj në Instagram, duke bërë ta lakmojmë të gjithë nga shiu që Tirana na serviri këtë Shën Valentin. Shikoni sa bukur është festuar atje dhe do ta besoni. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
1141 Views