Lea shoqëron mami Irinën në NYC Fashion Week

Modelja Irina Shayk nuk ka qenë e angazhuar vetëm me Javën e Modës në New York, por e ka gjetur kohën edhe për të shëtitur me vogëlushen e saj Lea de Seine. Ajo është fotografuar teksa bën shëtitjen e mëngjesit, me vajzën në karrocë. Modelja ishte veshur sportive, me një këmishë-fustan dhe pa shoqërinë e baba Bradley-t. Ato po shijojnë momentet nënë e bijë nëpër rrugët e New York-ut.

Share With:
Translate »
718 Views