Ledion Liço zbulon këngën ilaç për London

Prindërit me fëmijë të vegjël, i kanë mësuar mjaft mirë këngët që qetëson vogëlushët, dhe nuk ka se si të shpëtojë dhe Ledion Liço.

London Noor muajin e kaluar mbushi 1 vjeç dhe i ftuar në “Wake Up”, Liço rrëfen se kjo është kënga e dashur për të birin.

"Baby Shark"

Ja si mund ta nisni ditën 🙂 🙂

Posted by Wake Up në Top Channel on Friday, January 19, 2018

 

Share With:
Translate »
959 Views