Liam dhe mami i tij na urojnë festën, por sytë na mbetën tek flokët e Vesës

Ende pa mbërritur data 28 nëntor, në “Instagram” kanë nisur urimet për festën e Pavarësisë. Edhe Vesa Luma, përmes një fotoje ku shfaqet me vogëlushin e saj, e veshur me kostumet tradicionale shqiptare ka uruar të gjithë bashkëkombasit e saj.

“Urime festën e 28 nëntorit të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen!” – shkruan Vesa Luma.

Mirëpo krahas urimit, sytë na mbetën tek ngjyra e flokëve e këngëtares së hitit “Amanet”, e cila duket se ka eksperimentuar me to. Në foton e publikuar në “Instagram”, Vesa shfaqet me flokët rozë dhe duket kaq ndryshe.

Share With:409 Views