Lian feston nesër 2-vjetorin e lindjes, Vesa Luma zbulon surprizën e madhe

Siç e dimë tashmë dy këngëtarët e njohur  shqiptar Vesa Luma, Big Basta dhe djali i tyre janë zhvendosur në Australi për shkak të angazhimeve të këngëtarit.

Vesa është shumë aktive në rrjetet e saj sociale dhe na tregon nga përditshmëria e saj dhe e  të birit bukuroshit Liam atje. Nesër vogëlushi feston ditëlindjen e tij të dytë dhe kënëgtarja po bëhet gati për një suprirzë të madhe. Ajo në disa postime në Instastori na ka treguar disa detaje nga festa që do të zhvillohet. Në video duken disa tollumace me germat e emrit të Lianit dhe 100 tollumbace shumëngjyrëshe.

Duket se Liani do të suprizohet nga festa që po përgatisin prindërit e tij dhe sigurisht nesër edhe ne do ta shohim gjithçka të përfunduar.

Share With:
Translate »
740 Views