Lionel Messi dhe bashkëshortja shtatzënë shkëlqejnë në ceremoninë e FIFA-s

Futbollisti i njohur Lionel Messi është është shfaqur tepër elegant në ceremoninë e çmimeve FIFA. Ai kishte veshur kostum të zi, këmishë të bardhë dhe kollare të zezë;  kombinuar në mënyrë perfekte me bashkëshorten e tij Antonellla.

Në të zezë u shfaq edhe Antonella, e cila zgjodhi një fustan transparent në disa pjesë të trupit, ku dallohen linjat trupore të saj. Flokët e drejta dhe grim të thjeshtë – Antonella ka treguar se është bukuroshe e vërtetë brune që i përshtatet shumë futbollistit argjentinas. Ajo që ne na ra më shumë në sy, ishte rrumbullakësia e barkut të saj që tashmë është e dukshme. Sëshpejti pritet që familja Messi të shtohet me një anëtar të vogël dhe ne ju urojmë pritje të ëmbël.

 

Share With:
Translate »
944 Views