Live/ Ueda dhe Arlind zbulojnë mes emocionesh gjininë e foshnjës

Momenti i shumëpritur erdhi: është djalë apo vajzë? Kjo është pyetja që na ka mbajtur mbërthyer prej ditësh, që kur Arlindi dhe Ueda njoftuan pritjen e ëmbël.

Këtë të hënë, çifti ka marrë nën menaxhim profilet sociale të “Love Island Albania”, për të treguar pak nga dita e tyre pas daljes nga vila e famshme e dashurisë, por edhe për t’ju përgjigjur pyetjeve të ndjekësve.

Fituesit e edicionit startues na shëtitën në spital për të ndarë me ne disa çaste gjatë ekos. Pjesa më e bukur është që as ata vetë nuk e dinin gjininë e foshnjës, pasi kishin planifikuar të surprizoheshin me lajmin kaq të rëndësishëm për ta, në emisionin “Rudina” në Tv Klan.

Këtë gjë Ueda dhe Arlindi e treguan në një ‘story’, ku shkruanin: “Na ndiqni te @rudinamagjistari sot në 5! Dhe ju do e mësoni në të njëjtën kohë si ne”.

 

Share With:
Translate »
65 Views