London e nis çdo mëngjes me një “luftë” të fortë…

Kur keni një fëmijë të vogël në shtëpi, me patjetër shtëpia juaj nuk do të jetë më e rregullta në botë. Sado i vogël të jetë fëmija, sërish do e gjejë mundsinë për të bërë rrëmujë. Por ndodh ndonjëherë që perveç fëmijëve, në shtëpi të mbajmë edhe qen ose mace. Në shtëpinë e Ledionit dhe Sarës, qeni Jobs është kudo prezent. Londoni dhe ai duket se janë në një garë të vazhdueshme për çdo gjë. Sara ka postuar sot në Instagram, një foto ku ata shfaqen duke “diskutuar” me njëri-tjetrin. Tema e diskutimit është kush do të hajë i pari. Sara shkruan se kjo është një luftë e vazhdueshme mes tyre. “Është një luftë e përditshme se kush do të hajë i pari!”, – shkruan Sara në Instagram. /Revista Class

it's a daily battle of who gets the food first

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Share With:
Translate »
712 Views