Gena prezanton princeshat, jo një por dy

Këngëtari i njohur Gena na ka njohur sot me dy vajzat e tij. Ai na ka treguar përmes një fotoje në Instagram pikat e tij të dobëta apo princeshat siç i quan. Nasiola është vajza e madhe 19 vjeç dhe Hegla, e vogla 17 vjeç. Kur e shikojmë Genën, vështirë ta mendojmë që i ka vajzat kaq të rritura. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
655 Views