London me babin Ledion në shëtitje, mami Sara i fotografon

Gjatë ditës së sotme trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka publikuar disa foto te veçanta

Duket se ka kaluar një ditë të qetë me partnerin Ledionin dhe vogëlushin e tyre London Noor. Diçka të tillë e ka treguar përmes fotove të publikuara në SnapChat.

Share With:
Translate »
911 Views