Luana bëri një deklaratë për Marinën që mund të pendohet më vonë…

Ditën e djeshme, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Marina Vjollca kishte ditëlindjen. Padyshim që urimet dhe surprizat për bukuroshen ishin të panumërta. Mirëpo, ajo që Marina ka pritur ishte torta e Luanës.

Kjo e fundit kishte shkruar sipër tortës, të vërtetën që e motra është e preferuara e mamit, duke e pranuar kështu për herë të parë publikisht.

“Gëzuar ditëlindjen e preferuara e mamit”, ka shkruar Luana në tortën e ditëlindjes.

Ndërkohë Marina ka vendosur ta ndajë me të gjithë në Instagram, duke e shoqëruar me fjalët: “E pranoi shyqyr”.

Share With:
Translate »
170 Views