“Matchy-Matchy” Luizi dhe Kiara më të dashuruar se kurrë, shfaqen krahë njeri tjetrit

Luizi dhe Kiara janë mjaftë aktiv në mediat sociale duke publikuar momente të shumta nga jeta e tyre

Çifti shumë shpejtë do të behën edhe prindër të një vajzë.

Kiara pak orë me parë ka ndarë një foto tejet të bukur krahë bashkëshortit të saj, ku shihen të lumtur.

Tri zemra bashkë ❤️❤️❤️, Andaj kjo foto mori vëmendjen e ndjekësve duke rrëmbyer komente dhe pëlqime të shumta.

Share With:
Translate »
18 Views