Majk jo vetëm e konfirmon atësinë por edhe e përmbush atë!

Këngëtari i muzikës rap Majk është përfolur ditët e fundit për shtatzaninë e ish të dashurës së tij Majlinda Zeka. Ajo që publiku po priste me padurim ishte pranimi i atësisë së tij për të voglin Roan. Përveç vendosjes së gërmës “R” pak ditë më parë në llogarinë e tij në instagram, ditën e sotme ai postoi në story-n e tij një foto të të voglit Roan dhe një foto me një palë atlete të vogla.
Veçse ka pranuar atësinë, ai duket dhe një baba i përkushtuar. /Kids’ time

 

 

Share With:
Translate »
960 Views