Majlinda Bregu dhe i biri shohin qejfin e tyre

Majlinda Bregu tërheq gjithmonë vëmendjen për stilin dhe elegancën në foto, por duhet thënë që kur iu shton pak ‘çmenduri’ ato bëhen më interesante.

Kur luan me fëmijët në fundjavë, apo si sot kur merr një puthje nga i biri nën diellin e vjeshtës që ua ka bërë edhe më të ngrohtë foton.

“Se ne kemi qejfin tonë”, shkruan Majlinda, totalisht larg debateve në parlament, me veshje sportive dhe pranë të birit.

Se ne kemi qejfin tone?❤️????⚽️?

A post shared by Majlinda Bregu (@m.bregu) on

Edhe pse një grua si ajo nuk mund të rrijë pa e thënë fjalën e saj dhe pa kontribuar në shoqëri, ca ditë çlodhëse pranë familjes, kur për vite me radhë i ka pasur të pakta orët me të, me siguri po i shijon.

Share With:
Translate »
611 Views