Majlinda dhe Roan kanë nisur pushimet, po ku është babi?

Ka pak muaj që Majlinda Zeka ka sjellë në jetë djalin e saj Roanin nga lidhja e saj me reperin Majk. Që nga lindja e deri me tani, Majlinda kohë pas kohe ka ndarw me ne foto dhe video duke na treguar se si çdo ditë po rritet vogëlushi i saj dhe destinacionet që zgjedhin për të ndarë kohë sëbashku.

Së fundmi ajo ka sjellë në rrjetet sociale foton më të ëmbël të Roanit ku shihet se janë me pushumë sëbashku.

Rrobat e banjos së të voglit janë thjeshtë një dashuri.

Majlinda nuk na e ka treguar se ku ndodhet ekzaktësisht as se kush i shoqëron. Ndërkohë që u përfol se prindërit e Roan u rikthyen pas lindjes së tij, shohim që rreperi është shumë i zënë me koncerte dhe nuk ka mundësi t’i shoqërojë.

Share With:
Translate »
1449 Views