Majlinda po numëron orët, por prapë duket e mrekullueshme

Ajo u bë e njohur për një numër të madh njerëzish pasi u lidh me reperin e njohur, Majk. Majlinda Zeka, prishtinasja seksi e nisi dhe e përfundoi shumë shpejt këtë aventurë, por duke marrë prej saj dicka të cmuar që do ta ketë gjithmonë të sajën, një vogëlush që për pakë ditë do të prekë botën tonë. Para pak kohësh ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku duket mjaft bukur me një bluzë të bardhë dhe me barkun e fryrë si për ditët e fundit të një shtatzanie. Ne i urojmë bukuroshesh një lindje të lehtë dhe një beb të shëndetshëm.

Share With:
Translate »
4202 Views